PODLAHOVÉ TOPENÍ KARLOVY VARY, CHEB, SOKOLOV, OSTROV, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, AŠ - AKU VYTÁPĚNÍ

Vítejte na stránkách AKU vytápění - realizace podlahového topení a horkovzdušného vytápění pro občany města Karlovy Vary a okolí. Podlahové topení AKU vytápění projektujeme, dodáváme a montujeme i ve Vašem kraji.

Podlahové topení - AKU vytápění

Produkt AKU vytápění je unikátní systém podlahového topení. Jeho funkci Vám nejlépe ukáže VIDEO po kliknutí na tlačítko AKU v levém horním rohu této stránky. 

Montáž podlahového topení

Naší specializací je podlahové topení a teplovzdušné vytápění krbem, horkovzdušné a teplovzdušné rozvody, krby kamna a rekuperace nejen pro pasivní dům.  

AKU vytápění  je systém řešící v rodinných domech teplovzdušné vytápění krbem v podlaze přes krbové vložky nebo teplovzdušná krbová kamna, teplovzdušné rozvody, teplovzdušný výměník s ventilátorem, nevyžadující akumulační nádrž nebo nádobu. Přebytek tepla je možné akumulovat pro podlahové topení nebo využít pro horkovzdušné rozvody.  Do rozvodu vzduchu a stavby krbů se může vložit pro větrání místností a domu rekuperační jednotka k zajištění rekuperace tepla.  Systém  AKU vytápění krby doplňuje v domě bezobslužné topení plynem,  elektro, paletky nebo dřevem. Rodinný dům získá nezávislé topení a domácí pohodu bez přetápění.  Cílem je i úspora drahých energií plynu a elektřiny.

 

Teplovzdušné rozvody pro topení domu krbem nedoporučujeme provádět bez odbornosti.  Krby jsou při vytápění specifická topidla. Krby se špatně regulují, a proto rozvody musí umožňovat rozložení  tepla v čase (tj. akumulace) i prostoru (tj. rozvody teplého vzduchu od krbu po domě).  Teplovzdušné krby a teplovzdušné rozvody souhrnně nazývané teplovzdušné vytápění krbem je naší specializací. Stavba krbu a rozvody tepla od nás je záruka pro správně fungující  teplovzdušné vytápění.  

 

KARLOVY VARY - CHEB - SOKOLOV - OSTROV - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - AŠ