KALKULACE CENY TOPENÍ

Cena AKU topení se pro každý dům kalkuluje individuálně. Oprávněně chcete vědět cenu, jako budete platit za teplovzdušné vytápění krbem v podlaze ve fázi, kdy zvažujete instalaci topení do svého domu. Zašlete nám (poštou, mailem) půdorysy Vašeho domu a získáte od nás souhrnnou informativní cenu za teplovzdušné rozvody, podlahové topení i technologii (teplovzdušný ventilátor, filtr, regulace) zpracovanou dle našich zkušeností z předchozích podobných zakázek. Konečnou cenu Vám spočítáme podle specifických podmínek Vašeho domu v projektu AKU vytápění.

Cena obsahuje kompletní dodávku a montáž podlahového systému teplovzdušné vytápění krbem  AKU vytápění  (vzduchotěsná reflexní folie, izolační pásky, šablony AKU vč. doplňků, betonáž stojen, korekční vrstva, vrchní vzduchotěsná folie, separační vrstva). V ceně topení jsou též  vzduchotechnické teplovzdušné rozvody, potrubí a tvarovky po domě, výdechy vzduchu,  napojovací vzduchotechnické krbové tvarovky, technologické vybavení rozvodny ( teplovzdušný  - horkovzdušný ventilátor, filtry, uzávěry), elektro regulace, teplotní čidla.
ceny jsou bez DPH

Cena projektu AKU vytápění
Projekt AKU topení je zdarma. Pouze při objednání projektu uhradíte zálohu ve výši 1.980,-Kč+DPH, která se odečítá z prvé platby za realizaci topení.

Kalkulačka AKU topení
Pokud chcete znát nyní přibližnou cenovou úroveň AKU vytápění, zadejte do naší kalkulačky základní údaje o Vašem domě. Upozorňujeme, že takto vypočítaná cena je pouze orientační.

m2
počet